Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü 2016/2017 Bahar  Dönemi Ders Programı

.

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 1. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50  

MAT 112

MATEMATİK II

(AMFİ I)

Prof.Dr. Ziya YAPAR

09:00-09:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN

EEM114
Programlama Dilleri(D 104)Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN
 

EEM 112
Elektrik Mühendisliğinin Temelleri

(D 104)

Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN

MAT 112

MATEMATİK II

(AMFİ I)

10:00-10:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

EEM114
Programlama Dilleri(D 104)
 

MAT 112

Matematik II

(AMFİ I)

Prof.Dr. Ziya YAPAR

 

EEM 112
Elektrik Mühendisliğinin Temelleri

(D 104)

11:00-11:50  

FIZ 112

Fizik II

(AMFİ I)

 

MAT 112

Matematik II

(AMFİ I)

 

EEM 112
Elektrik Mühendisliğinin Temelleri

(D 104)

12:00-13:00
13:00-13:50  

EEM114
Programlama Dilleri (LAB)

Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN

14:00-14:50 EEM114
Programlama Dilleri (LAB)
Seminer
Saati
15:00-15:50 Bölüm Kurulu Seminer
Saati
16:00-16:50   Bölüm Kurulu Seminer
Saati

 

 

 

 

 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 2. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50  

EEM224
Elektromanyetik Alanlar

(D 202)

Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN

MHN220
Mühendislik Matematiği(D 102)Doç.Dr. Aytap  SEZER
10:00-10:50  

EEM 222
Elektronik I

(D 103)

Yrd.Doç.Dr. Gülden ELEYAN

EEM224
Elektromanyetik Alanlar(D 202)
 

MHN220
Mühendislik Matematiği

(D 102)

11:00-11:50 EEM 222
Elektronik I(D 103)
EEM224
Elektromanyetik Alanlar(D 202)
MHN220
Mühendislik Matematiği(D 102)
12:00-13:00
13:00-13:50 EEM226
Devreler II(D 203)Yrd.Doç.Dr. Rıfat BENVENİSTE
 

EEM224
Elektromanyetik Alanlar

(D 202)

Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN

EEM 222
Elektronik I(D 104)Yrd.Doç.Dr. Gülden ELEYAN
14:00-14:50  

EEM226
Devreler II

(D 203)

 

EEM 222
Elektronik I

(D 104)

Seminer
Saati
15:00-15:50  

EEM226
Devreler II

(D 203)

Bölüm Kurulu Seminer
Saati
16:00-16:50   Bölüm Kurulu Seminer
Saati
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 EEM350

Mekatronik

(D 104)

Yrd.Doç.Dr. Alaa ELEYAN

 

EEM338
Elektrik Makinaları

(D 103)

PROF.DR:Cemil GÜRÜNLÜ

10:00-10:50 EEM350

Mekatronik

(D 104)

 

EEM302

Elektronik

(LAB)

Yrd.Doç.Dr. Gülden ELEYAN

EEM338
Elektrik Makinaları(D 103)
11:00-11:50 EEM350

Mekatronik

(D 104)

EEM302

Elektronik

(LAB)

EEM338
Elektrik Makinaları(D 103)
12:00-13:00
13:00-13:50  

EEM324
İletişim Tekniği

(D 204)

Yrd.Doç.Dr. Gülden ELEYAN

EEM322
Sayısal İşaret İşleme(D 102)Yrd.Doç.Dr. Rıfat BENVENİSTE
14:00-14:50  

EEM324
İletişim Tekniği

(D 204)

EEM322
Sayısal İşaret İşleme(D 102)
Seminer
Saati
15:00-15:50 EEM324
İletişim Tekniği(D 204)
Bölüm Kurulu  

EEM322
Sayısal İşaret İşleme

(D 102)

Seminer
Saati
16:00-16:50   Bölüm Kurulu Seminer
Saati

 

 

 

 

 

 

 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 4. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 EEM452
Yüksek Gerilim Tekniği(D 203)PROF.DR:Cemil GÜRÜNLÜ
EEM468
Astronmi II(D 103)Doç.Dr. Aytap  SEZER
 

EEM470
Kablosuz Enerji İletimi

(D 102)

Yrd.Doç.Dr. Ferudun KESKİN

10:00-10:50 EEM452
Yüksek Gerilim Tekniği(D 203)
EEM468
Astronmi II(D 103)
 

EEM404

İletişim
Laboratuvarı

(LAB)

Yrd.Doç.Dr. Rıfat BENVENİSTE

EEM470
Kablosuz Enerji İletimi(D 102)
11:00-11:50 EEM452
Yüksek Gerilim Tekniği(D 203)
EEM468
Astronmi II(D 103)
 

EEM404

İletişim
Laboratuvarı

(LAB)

EEM470
Kablosuz Enerji İletimi(D 102)
12:00-13:00
13:00-13:50  

EEM450
Gömülü Sistemler

(LAB)

Yrd.Doç.Dr. Rıfat BENVENİSTE

EEM472
Aktif Filtreler(D 104)Yrd.Doç.Dr. Gülden ELEYAN
14:00-14:50  

EEM450
Gömülü Sistemler

(LAB)

EEM472
Aktif Filtreler(D 104)
Seminer
Saati
15:00-15:50  

EEM450
Gömülü Sistemler

(LAB)

Bölüm Kurulu EEM472
Aktif Filtreler(D 104)
Seminer
Saati
16:00-16:50   Bölüm Kurulu Seminer
Saati

Program Son Güncelleme Tarihi 15.02.2017 Saat:17:00