13.11.2017 Elektrik Elektronik Mühendisliği Arasınav Tarihleri

13.11.2017 Elektrik Elektronik Mühendisliği Arasınav Tarihleri

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2017/2018 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV PROGRAMI
1. SINIF
Kodu Ders Adı S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
YDB 101 İngilizce I 13.11.2017
TDB 101 Türk Dili I 13.11.2017
FIZ 111 Fizik I 14.11.2017 10:00 – 12:00 AMFİ I – 102 – 103 – 104 – 105
KIM 111 Genel Kimya 15.11.2017 10:00 – 12:00 AMFİ I – 102 – 103 – 104 – 105 – 201
EEM 101 Algoritma ve Programlama I 15.11.2017 15:00 – 17:00 104
MAT 111 Matematik I 16.11.2017 13:00 – 15:00 AMFİ I – 201 – 202 – 203
AVU 001 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon 17.11.2017 08:00 – 09:00 104
EEM 111 Elektrik-Elektronik Mühendisliğine Giriş 17.11.2017 15:00 – 17:00 104
2.SINIF
Kodu Ders Adı S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
ATA 201 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 13.11.2017
MAT 211 Diferansiyel Denklemler 14.11.2017 13:00 – 15:00 AMFİ I – 102 – 103 – 104 – 105 – 201
MHN 211 Sayısal Analiz 15.11.2017 13:00 – 15:00 AMFİ I – 103 – 104 – 105 – 201
EEM 201 Temel Elektrik Laboratuvarı 15.11.2017 17:00 – 19:00 103
EEM 219 Sayısal Tasarım 16.11.2017 15:00 – 17:00 103
EEM 215 Devreler I 17.11.2017 10:00 – 12:00 102 – 103
EEM 217 Elektrik Mühendisliğinde Malzeme 17.11.2017 17:00 – 19:00 104
3.SINIF
Kodu Ders Adı S. TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
MHS XXX Fakülte Seçmeli 11.11.2017 11:00 – 12:00
EEM 319 Sinyaller Sistemler 14.11.2017 15:00 – 17:00 102 – 103
EEM 341 Elektromanyetik Dalgalar 14.11.2017 17:00 – 19:00 104
EEM 317 Analog Elektronik 16.11.2017 17:00 – 19:00 104
EEM 345 Kontrol Sistemlerine Giriş 18.11.2017 10:00 – 12:00 201
4.SINIF
Kodu Ders Adı S.TARİHİ S. SAATİ SINAV YERİ
EEM 463 Adaptif Filtreler 14.11.2017 08:00 – 10:00 104
EEM 447 Astronomide Veri Analizi-I 15.11.2017 08:00 – 10:00 104
EEM 411 Mikroişlemciler 15.11.2017 15:00 – 17:00 102
EEM 473 Bilgisayar Destekli Mühendislik Çizimi I 16.11.2017 09:00 – 12:00 103
EEM 437 Görüntü İşleme 17.11.2017 08:00 – 10:00 103
EEM 471 Mobil Uygulama Geliştirme 17.11.2017 13:00 – 15:00 LAB I